Hayal ettiğiniz bir tatili yaşamak artık hiç te zor değil !

Sadece bunun ayrıcalığından yararlanmak için Datça'nın eşsiz tatil cenneti Mesudiye Hayıtbükü'nde bulunan Hayıtbükü Ahşap Evleri'ni tercih etmenizdir. 2010 sezonunda hizmete açılan işletme taş ve ahşap evlerden oluşmaktadır ve tüm evler konforlu bir şekilde dizayn edilmiştir.

Hayıtbükü; özellikle tatilcilerin gözdesi haline gelmekte ve sessiz, sakin, tertemiz deniziyle ön plana çıkmaktadır.Ovabüküne 800 metre palamutbükü'ne ise 7 km uzaklıktadır. Ahşap Evlerin bulunduğu konum denize 50 adım mesafededir. Özel bir plaja hakim olan bu koyun en çok tercih edilme sebeplerinden birisi de denizinin temiz olması ve sessizliğidir. Kuş seslerinin arasında kalan bu doğa harikası yerde tatilin keyfini doyasıya yaşayacaksınız. https://www.youtube.com/watch?v=fm_59aIMi0Y

Hakkımızda

Hayıtbükü Ahşap Evleri yerleşim ve konum olarak göz alıcı bir yerdedir. Köyün özellikle en rağbet gören yerinde konumlanmış olup, denize yürüyerek 1 dakikada ulaşabilirsiniz. Size özel bu tatil cennetinde ailenizle birlikte doyasıya bir tatil için sizlerin hizmetinizdedir.

Datça köylerinde birbirinden ilginç kültürleri ve lezzetleri bulmanız mümkündür. Tarçınlı köy ekmeğinin tadı, bahçeden yeni toplanmış domates, biber ve salatalıklar, taze yumurtalar ve daha birbirinden leziz yemekleri mutlaka tatmanızı tavsiye ediyoruz. Hayıtbükü plajında işletmeye ait bir cafeterya bulunmaktadır ve burada da gün boyu denize girerken gözleme, tost, hamburger ve aperatif yiyeceklerden yararlanabilirsiniz. Hayıtbükü'nün muhteşem manzarası karşısında eğer resim çekme merakınız varsa mutlaka size özel bir kaç resim çekmenizi öneririz. Palamutbükü,ovabükü ve kızılbük işletmemize yakın koylardır.


Menu